Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
poleć znajomemu
                


  
Użytkownicy online : 7 


STRONA GŁÓWNA » KATALOG » Formy płatności
Wartość: 0,00zł   Ilość produktów: 0
 Wyszukiwanie zaawansowane
THE NORTH FACE Plecak Jester CHJ4JK3

Cena nowa: 199,00zł
Cena stara: 229,00zł

Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?


Bezpieczne logowanie


Jezeli jesteś nowym klientem zalóż konto

3806813
2137555
10305900
barsop
barsop.pl
barsop2
0 503 007 189
0 508 360 565
018 3325311
info@barsop.pl
Informacje
Program partn - FAQ
Pr. Partnerski - logowanie
Formy płatności

Formy Płatności

  1. Płatności kartą kredytową-W zależności od rodzaju karty płatniczej, można za pomocą bezgotówkowych operacji płatniczych, bezpośrednio obciążać rachunek bankowy (karta debetowa), bądź dokonywać transakcji "w ciężar" przyznanego limitu zadłużenia (karta obciążeniowa i kredytowa).
  2. Przelewy bankowe -Przelew z BPH to wygodna i bezpieczna forma płatności internetowych, przeznaczona dla Klientów Banku BPH, korzystających z systemu Internetowego Sez@m. Zapłata z Inteligo umożliwia dokonywanie szybkich i bezprowizyjnych transakcji. Nie ma konieczności ujawniania numeru karty płatniczej. MultiTransfer to usługa ułatwiająca realizację płatności przez Internet za pomocą przelewu z rachunku w MultiBanku. Cechy charakterystyczne: automatyczne wypełnianie danych i numeru rachunku bankowego odbiorcy, hasła jednorazowe.Wszyscy Klienci ING Banku Śląskiego mają możliwość zrealizowania szybkiego przelewu, który dociera do odbiorcy nawet w ciągu kliku minut
  3. Mtransfer -MTransfer to płatność on-line powstała dzięki współpracy mBanku z serwisem www.platnosci.pl. Cechy charakterystyczne: jednorazowe hasło, brak pośredników.
  4. Wysyłka za pobraniem (DPD, Poczta Polska )-Forma płatności za pobraniem polega na zapłaceniu gotówką w momencie otrzymania przesyłki. Towar może być dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera DPD.

 

Kontynuuj
Realizacja: Offnet.pl


Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.


jansport | auto, głośniki | Sklep Jansport | Vans| Windows| Dla dzieci