Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
poleć znajomemu
                


  
Użytkownicy online : 3 


STRONA GŁÓWNA » KATALOG » Pomoc
Wartość: 0,00zł   Ilość produktów: 0
 Wyszukiwanie zaawansowane
THE NORTH FACE Plecak Big Shot CLG7A7U

Cena nowa: 329,00zł
Cena stara: 399,00zł

Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?


Bezpieczne logowanie


Jezeli jesteś nowym klientem zalóż konto

3806813
2137555
10305900
barsop
barsop.pl
barsop2
0 503 007 189
0 508 360 565
018 3325311
info@barsop.pl
Informacje
Program partn - FAQ
Pr. Partnerski - logowanie
Pomoc

W tej rubryce znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat korzystania ze sklepu internetowego F.H. BARSOP . Przed dokonaniem zakupów prosimy zapoznać się z REGULAMINEM  w celu uniknięcia wszelkich problemów.

W sklepie znajdziecie Państwo  główne kategorie: JANSPORT, VANS ,PRO-TEC , OKULARY , THE NORTH FACE Te  kategorie są podzielone na podkategorie . Nawigacja na stronach sklepu internetowego następuje poprzez klikniecie obrazków. W celu uzyskanaia szczegółowych informacji wybranego produktu, proszę kliknąć na fotke produktu. Opis produkt zawiera domyślnie miejsce na dodanie jednego obrazku, nie mniej jednak dołożyliśmy wszelkich starań, aby było także możliwe obejrzenie danego produktu z innej perspektywy. Tym samym możliwe jest obejrzenie wielu obrazków interesującego nas produktu. W tym celu należy nacisnąć na miniaturkę obrazka, które chcemy powiększyc. Nowy obrazek pojawi się w nowym okienku o wymiarach 640x480. Gdyby nowe obrazki nie pojawiały się w nowym okienku przeglądarki internetowej, prosimy sprawdzić ustawienia zabezpieczeń.

 

Inna możliwość szybkiego wyszukiwania produktów polega na wpisaniu nazwy produtku i kliknięciu na przycisk szukaj. Wyszukane produkty pojawia się w formacie listy skróconej. Poprzez kliknięcie na opis produktu można zobaczyć szczegółowe informacje o produkcie.

Wszelkie nieścisłosci lub błędy w oprogramowaniu prosimy przesyłać na adres webmaster@barsop.pl

Kontynuuj
Realizacja: Offnet.pl


Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.


jansport | auto, głośniki | Sklep Jansport | Vans| Windows| Dla dzieci