Ta strona używa pliki cookies zgodnie z polityką cookies, gdzie są informacje czym są oraz jak włączyć/wyłączyć ich obsługę.
poleć znajomemu
                


  
Użytkownicy online : 2 


STRONA GŁÓWNA » KATALOG » Regulamin
Wartość: 0,00zł   Ilość produktów: 0
 Wyszukiwanie zaawansowane
THE NORTH FACE Plecak Vault CHJ0KX9

Cena nowa: 179,00zł
Cena stara: 219,00zł

Adres e-mail:
Hasło:

Nie pamiętasz hasła?


Bezpieczne logowanie


Jezeli jesteś nowym klientem zalóż konto

3806813
2137555
10305900
barsop
barsop.pl
barsop2
0 503 007 189
0 508 360 565
018 3325311
info@barsop.pl
Informacje
Program partn - FAQ
Pr. Partnerski - logowanie
Regulamin

 

Korzystanie ze sklepu barsop.pl oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.1. Informacje ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego www.barsop.pl  jest Firma Barsop (REGON 492956421, NIP 737-139-87-10) zarejestrowana  Tymbark 343, 34-650 Tymbark.

2. Adres do korespondencji: F.H.BARSOP  Tymbark 343   34-650 Tymbark.

2. Rejestracja i ochrona danych osobowych

1. Rejestrując się w www.barsop.pl, klient zostanie poproszony o podanie swoich danych poprzez wypełnienie formularza. Każdy klient ma prawo do wglądu swoich danych, posiada też możliwość ich zmiany. Rejestrując się klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych jedynie do potrzeb realizacji składanych na www.barsop.pl zamówień, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych   z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

2. Zaprenumerowanie elektronicznego newslettera, w którym przedstawiamy nowości i promocje wymaga tylko podania adresu e-mail. Wysyłamy e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie rejestracji.


3. Zasady zamawiania

1. Zamówienia można składać drogą elektroniczną na stronie sklepu. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19.

2. Klient zobowiązany jest podać w formularzu zamówienia adres poczty internetowej, na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia.

3. W przypadku braku możliwości sprawdzenia lub skorygowania zamówień budzących wątpliwość lub zawierających nie kompletne dane, nie zostaną one zrealizowane.

4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto, wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Informacje o podanych cenach obowiązują w chwili składania zamówienia do czasu jego realizacji i w tym czasie nie ulegną zmianie. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

5. Na życzenie klienta firma wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane firmy.

6. Zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, dla klientów z terytorium Wspólnoty sprzedaż wysyłkowa w każdym przypadku musi być potwierdzona fakturą.


4. Realizacja, wysyłka i zapłata.

1. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem UPS. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień przesyłką priorytetową.

2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi do 1-3 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.

3.Cena prezentowana na stronie zawiera wartość towaru. Wysyłka stanowi dodatkowy koszt, który ponosi kupujący lub sprzedający w zależności od wartości zamówienia. Zasady i koszty wysyłki podane są w zakładce koszty wysyłki.

4. Klient wybiera formę uregulowania należności: za pobraniem pocztowym, przedpłatą na rachunek firmy, płatność kartą. Nr rachunku bankowego do przedpłaty zostanie przesłany na adres mailowy klienta (podany w zamówieniu). Termin realizacji zamówienia z opcją przedpłaty wynosi do 1-3 dni od daty zaksięgowania wpływu na konto.

5. Firma Barsop zastrzega sobie możliwość czasowego braku określonego towaru, co może wydłużyć okres realizacji zamówienia. W takich wypadkach klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą elektroniczną o zaistniałym fakcie oraz najbliższym możliwym terminie realizacji tego zamówienia. Klient może w takiej sytuacji anulować zamówienie.

6. Zakupione i dostarczone towary objęte są roczną gwarancją na wady ukryte.


5. Zwrot towaru, wymiana i reklamacje.

1. Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od zawarcia umowy. W tym celu należy się skontaktować z firmą Barsop drogą elektroniczną. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, bez śladów użytkowania w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym i wypełnionym drukiem zwrotu. Kupujący otrzyma zwrot na wskazane konto bankowe.

2. Termin 14-cio dniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy liczy się od dnia wydania towaru.

3. Wszystkie zakupione u nas towary podlegają wymianie. Towar może zostać wymieniony na taki sam, ale w innym rozmiarze lub zupełnie inny model. W przypadku takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy info@barsop.pl . Warunkiem jest odesłanie do nas towaru nieużywanego w oryginalnym opakowaniu i z metkami oraz załączenie paragonu fiskalnego. Koszt wymiany w obie strony pokrywa kupujący.

4. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą na adres info@barsop.pl .

5. Należy w takiej sytuacji odesłać towar na adres: F.H.Barsop, Tymbark 343, 34-650 Tymbark wraz z opisem przyczyny reklamacji . O sposobie rozpatrzenia reklamacji klient zostanie powiadomiony drogą pisemną (Poczta Polska).

6. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

7. Odpowiedzi na reklamacje udzielamy tylko w formie pisemnej - listownej w terminie ustawowym.

8. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Firmy Barsop nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 

Korzystanie ze sklepu barsop.pl oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.


Kontynuuj
Realizacja: Offnet.pl


Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.


jansport | auto, głośniki | Sklep Jansport | Vans| Windows| Dla dzieci